Hakkımızda

M.E.B. ÖZEL MARMARİS PİNOKYO ANAOKULU

1997 yılından beri emek, sevgi ve gönül verdiğimiz okul öncesi eğitiminde  "Eğitim Sevgiyle Başlar" inancıyla yola çıkarak 26 yıllık deneyim ve tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulumuzda, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması amacındayız. Sağlık, güvenlik ve konforları açısından üst düzey detayları göz önüne alıyoruz. Okulumuz, fiziksel koşulları ile çevre ve yerleşim yerlerine kolaylıkla ulaşılabilecek konumdadır. Fiziksel alt yapısı ile çocuklar için benimsediğimiz eğitim metodunu profesyonel, güler yüzlü kadrosuyla birlikte uygulayarak çocukların eğitim hayatında güçlü bir temel oluşturuyoruz.

Geleceğe hazırlanmak sevgi ister, emek ister, özen ister.

Bizler ÖZEL PİNOKYO ANAOKULU ailesi ve eğitimcileri olarak saygı ve sevgi ortamında, kaliteli eğitim ve öğretim olanakları sunarak yarınlarımıza özen gösteriyor, öğrencilerimizin hayata ilk hazırlanış dönemi olan okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için inançla çalışıyoruz.

Okul Öncesi Dönemi “Yaşamın Sihirli Yılları” dır.

 Çocuklarımızın bilişsel ve kişilik gelişimlerinin %80’ini tamamladıkları, insan gelişiminin en hızlı ve en duyarlı olduğu dönemdir. Bu temel noktadan hareketle; Eğitim-öğretimin aileden sonraki bu ilk ayağında, SEVGİ dolu ve kendilerini ait hissedebilecekleri GÜVENLİ bir ortam sağlıyoruz. 

Kendilerini ÖZEL ve ayrıcalıklı hissetmeleri için çalışıyor, her çocuğumuza geleceğin lideri, sanatçısı, düşünürü, bilim insanı iş adamı gözüyle yaklaşıyoruz. Yetenekleri doğrultusunda destekleyerek ileriki yaşamlarında yön vermelerini amaçlıyoruz. Pinokyo Anaokulu olarak çocuklarımızı, ATATÜRKÇÜ bir çizgide, ÇAĞDAŞ, özgüven duygusu gelişmiş birer DÜNYA VATANDAŞI olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

MUTLU ÇOCUKLAR, MUTLU VE ÖZGÜVENLİ BİREYLERE, MUTLU BİREYLER MUTLU HAYATLARA DÖNÜŞÜR!

 

Okulumuza Davetlisiniz

Randevu oluşturarak sınıflarımızı ziyaret edebilir ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sohbet Başlat
1
Scan the code
Merhaba
Bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.